Канадецът си тръгва заради здравословни проблеми
Мъжкият баскетболен тим на Берое се раздели с 28-годишния канадец Джабари Крейг, обявиха от старозагорския клуб в профила си в Инстаграм. Той си тръгва от отбора поради здравословен проблем
"Приятели, може би не знаете, но от началото на сезона нашето високо момче Джабари Крейг страда от здравословен проблем. Въпреки това, той изигра няколко срещи с болки, за да помогне на отбора. Победата над Балкан беше последния му мач за Берое. Благодарим ти за всичко и само Берое! Нека всички, добрини които правиш, да ти се върнат многократно!", написаха от тима.
Центърът беше привлечен в края на август, но след три месеца в Берое е принуден да напусне, за да възстанови здравословното си състояние.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?