Баскония загуби от Валенсия в Лига Ендеса, Коди Милър-Макинтайър с дабъл-дабъл

от Константин Джаркин
21:44, 07.04.2024
Чете се за: 01:10 мин.
коди милър макинтайър записа точки борби асистенции поражение баскония евролигата

Отборът на Коди Милър-Макинтайър Баскония загуби като гост от Валенсия с 101:111 в мач от 28-я кръг на Лига Ендеса. И двата отбора са познати с добрата си защита, но един срещу друг направиха двубой, достоен за НБА.

Домакините имаха аванс от 28 точки на полувремето 62:34, но благодарение на американеца с български паспорт и Маркъс Хауърд, гостите успяха да съкратят преднината на Валенсия до пет точки в последните пет минути. "Прилепите" не позволиха на Баскония да направят нещо по-сериозно и затвориха двубоя 111:101.

За Валенсия Крис Джоунс и Семи Оджелейе бяха най-резултатни с 27 и 25 точки.

За гостите Маркъс Хауърд избухна отново за 36 точки, а Чима Монеке и Коди Милър-Макинтайър направиха дабъл-дабъл.

С тази победа "прилепите" са с актив от 17 победи и 11 загуби, а Баскония вече е извън зоната за плейофите с 15 победи и 13 загуби.

Левски победи Нефтохимик 2010 и изравни резултата в полуфиналната серия в НВЛ за мъже
Eдин от арестуваните за убийството на двегодишната Данка Илич в Сърбия почина в ареста