Четири медала – два златни и два сребърни – така завърши българското участие на Световната купа по спортна гимнастика във Варна.
18-годишният Давид Иванов донесе първото злато за България след като триумфира на кон с гривни. Неговия брат Иван Иванов също се качи на подиума със сребро на успоредка. Даниел Трифонов спечели злато на висилка и сребро на прескок.
Силно участие записа и Димитър Димитров, който завърши пети на земя след завръщане от контузия, а при жените Никол Стоименова игра финал на греда въпреки травма.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета