Шампионът на Германия Байерн Мюнхен няма да може разчита на подкрепата на феновете си за следващото гостуване на тима в европейските клубни турнири, съобщи УЕФА.
Баварците са наказани заради поведението на феновете им по време на първия двубой с Лацио от осминафиналите в Шампионската лига на 14 февруари.
Също така клубът е глобен и с 50 750 евро заради предмети, хвърлени по терена, както и използването на пиротехника и факли.
Байерн загуби първия двубой в Рим с 0:1, а реваншът е във вторник на "Алианц Арена" в Мюнхен.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"