Галин Иванов донесе първа победа на ЦСКА 1948 в елита

11:01, 14.09.2020
Чете се за: 00:30 мин.
Български футбол
галин иванов донесе първа победа цска 1948 елита

Новакът в efbet Лига ЦСКА 1948 постигна първа победа в шампионата, след като в среща от петия кръг на първенството "червените" се наложиха с 2:0 у дома над другия новак в елита Монтана.

В 31-ата минута Галин Иванов получи извеждащо подаване от Серкан Юсеин, Иванов напредна и с удар в левия долен ъгъл даде аванс в полза на "армейците".

Това е първо попадение за национала на България с екипа на ЦСКА 1948.

След почивката гостите от Монтана се опитаха да натиснат домакините, но така и не съумяха да стигнат до чисти голови положения пред Даниел Наумов.

В 64-ата минута ветеранът Мартин Камбуров пропусна да реализира второ попадение във вратата на монтанци.

Две минути преди изтичане на редовното време на двубоя отново Иванов беше точен и оформи успеха с 2:0 в полза на столичани.

В следващият кръг на efbet Лига ЦСКА 1948 се изправя срещу Левски.