Константин Костадинов записа първи минути в Шампионската лига при успех на Тенерифе

Тимът на българския национал записа втора победа в група С на турнира.

константин костадинов записа първи минути шампионската лига успех тенерифе
Снимка:
21:35, 16.10.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Константин Костадинов изигра първи минути и отбеляза първи точки в Шампионската лига, при победата на своя Тенерифе над Колосос Родос като гост със 71:47.

Костадинов влезе в края на първата част, като записа общо 14 минути игра. Националът отбеляза кош, по своя запазен начин - със забивка - във втората четвърт.

Опитният тим на Тенерифе нямаше проблеми да преодолее гърците, като още преди почивката взе солидна преднина.

Паузата дойде при 40:21. Гиорги Шермадини записа 17 точки за Тенерифе, 13 точки и 5 асистенции записа уругвайският гард Бруно Фитипалдо.

За гърците опитният гард и бивш играч на Фенербахче Андрю Гуделок завърши с 10 точки. Франсис Окоро приключи мача с 8 точки и 7 борби.

На 29 октомври испанският тим гостува на Сен Куентен във Франция.