Мотрисата помете няколко коли и почти разруши подлез в София
Съдът гледа мярката на мъжа, който преди седмица освободи спирачката на трамвай в София. Мотрисата помете няколко коли и почти разруши подлез в столицата.
22-годишният мъж, който е познат на полицията, направи самопризнания и заяви, че го е направил под въздействието на голямо количество алкохол и че искал да вземе кутия с цигари от ватманската кабина.
При предишното заседание съдът го остави в ареста.
Ватманът, който беше слязъл да си купи цигари и кафе, също ще бъде наказан.
Щетите от инцидента се оценяват на десетки хиляди левове.
Прокуратурата във Варна разследва пет досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия