Треньорът на Марица Борислав Крачанов след 3:0 над Дея спорт: Липсваше ни агресия (ВИДЕО)

Отборът на Марица Пловдив записа 12 поредна победа в първенството, след като се наложи с 3:0 гейма над Дея спорт Бургас, в отделните части 25:21, 25:15, 25:13.

Борислав Крачанов
17:35, 03.03.2024

Отборът на Марица Пловдив записа 12 поредна победа в първенството, след като се наложи с 3:0 гейма над Дея спорт Бургас, в отделните части 25:21, 25:15, 25:13. Секунди след последната точка пред камерите на БНТ говори треньорът на пловдивчанки Борислав Крачанов.

„Преди всичко искам да честитя празника (3 март) на всички българи. Изиграхме добър мач, можехме да бъдем и малко по-агресивни в началния удар и в атака. Правилно изиграхме ситуациите, но на мен лично ми липсваше малко повече агресия. Нашият съперник, без да го подценявам, не успя да ни провокира да станем по-агресивни. Поздравявам ги за сърцатата игра, бореха се. Успяха да върнат трудни ситуации“, каза Крачанов.

„Подхождаме една идея не толкова агресивни и концентрирани към самия мач и тежестта на мача, знаейки, че ще победим. Колкото и егоистично да звучи. Това е самата истина. От там идват и спадовете.

Със сигурност на нас ни се иска мачовете ни да бъдат по-интересни и с по-равностойна игра от всеки един отбор, за да могат всички отбори да израстват. За момента явно това са възможностите на българското първенство“, каза още Крачанов.