Българският национал е категоричен, че всеки мач с националната фланелка е от съществена важност.
Българският национал Владимир Николов вярва, че всеки футболист трябва да покаже защо заслужава мястото си в националния отбор.
Възпитаниците на Александър Димитров загубиха приятелския мач с Черна гора с минималното 0:1
"Искам да поздравя всички деца - честит празник и благодаря за подкрепата. Представихме се доста добре, особено през второто полувреме тотална надиграхме Черна гора. Допуснахме елементарна грешка в защита. Създадохме доста положения, но не успяхме да реализираме гол", сподели той след срещата в интервю за БНТ.
Нападателят на Корона Киелце е категоричен, че всеки мач с националната фланелка е от съществена важност.
"Загубата не би се отразила. Всеки мач за националния отбор е важен. Трябва да покажем защо сме тук. Трябва да защитим името на България. На никого в съблекалнята не е приятно, при положение, че създадохме толкова положения. Ще открием грешките ни, за да играем по-добре във втория мач", допълни футболистът.
Според него България трябва да се цели в първото място в групата си в Лигата на нациите.
"Разбира се, че можем да се целим в първото място в Лигата на нациите. Виждате с какви качества разполагат момчетата. Ако всеки се раздаде и покаже на какво е способен, съм убеден, че ще се поздравим с успех в лигата на нациите", завърши Николов.
Вижте цялото интервю във видеото.
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Без вода са два туристически района на Халкидики, където почиват много българи