Емил Стоилов влезе от пейката при победа на Менорка във втората дивизия на испанското баскетболно първенство

В друг мач от кръга Аликанте, с Константин Костадинов в състава си, загуби от Кастейо със 70:64.

емил стоилов менорка играят промоция второто ниво испанския баскетбол
23:53, 28.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Баскетболният национал Емил Стоилов игра за своя клубен тим Менорка, който победи като гост Бургос с 88:83 (18:18, 28:21, 22:20, 20:24) в среща от 32-ия кръг в испанската втора дивизия Leb Oro по баскетбол при мъжете.

Българинът беше резерва и се отчете с 3 точки, 1 борба и 1 асистенция за 06:51 минути на паркета.

Менорка има 14 успеха и 18 поражения от началото на кампанията, заемайки 11-то място във временното класиране. В следващия кръг на 4 май отборът на Стоилов ще бъде домакин на Реал Бетис.

В друг мач от кръга Аликанте, с Константин Костадинов в състава си, загуби от Кастейо със 70:64 (25:16, 12:10, 14:19, 19:19).

Националът започна като титуляр и се отчете с 9 точки, 5 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка за 25:30 минути.

Тимът има 19 победи и 13 поражения и е на седмо място в подреждането. На 3 май Аликанте ще гостува на Гипускоа Баскет.

ЛА Клипърс не позволи на Далас Маверикс да сътвори фамозен обрат и изравни плейофната им серия в Западната конференция на НБА
Александър Томаш: Не мога да се сърдя на никого