Концерт на Софийската филхармония в Борисовата градина.
Събитието е част от лятната програма на културната институция и включва шедьоври на Брамс и Менделсон в програмата си. Заедно с музикантите от оркестъра, на сцената излиза и виртуозният цигулар Марио Хосен. Едно истинско удоволствие за сетивата под диригентската палка на маестро Найден Тодоров.
Вижте малка част от концерта във видеото
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори