Нарушение в частно столично училище. Проверка на РЗИ установи присъствено обучение на ученици между 5-ти и 11-и клас. Наложена е глоба от 1000 лева.
Това е четвърто нарушение на училището - проверки през ноември, януари и февруари също са установили неспазване на мерките. Родители подали сигнала към здравните инспектори.
Тук се намират и се обучават всички ученици в нарушение на заповедта, заяви д-р Инна Балабанова, здравен инспектор в Столичната РЗИ.
Ако отново ги хванете в нарушение, какво ще стане?
При положение, ако не се спазват предписание за спиране и заповед за спиране, ще следва даване на цялата преписка на прокуратурата, поясни тя.
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им