От 1 май личните лекари ще имат възможност да сключват договори с медицинския център на болница "Пирогов". Така само срещу потребителската такса пациентите може да бъдат лекувани от специалистите на спешната болница, когато личният им лекар не е на работа. Един от най-добрите лекари в областта на ортопедията и травматологията у нас и изпълнителен директор на най-голямата българска болница - "Пирогов" проф. Асен Балтов беше гост в студиото на "Денят започва".
проф. Асен Балтов, изп. директор на УМБАЛСМ "Пирогов": "От една година тече обновяването на нашия медицински център, който приключва и имаме възможност да поемем голяма част от хората, търсещи помощ. Това не може да стане директно през Спешната помощ на спешното отделение на "Пирогов".
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите