Арда Кърджали не успя да победи втория отбор на ЦСКА 1948 в контролна среща

арда кърджали успя победи втория отбор цска 1948 контролна среща
Снимка: ПФК Арда Кърджали
23:03, 28.06.2023
Чете се за: 01:50 мин.

Отборът на Арда Кърджали завърши наравно 1:1 с вторият отбор на ЦСКА 1948 в контролна среща, която се игра на стадиона до Летище София. За кърджалийци това беше втора приятелска среща през лятото, а за отбора от Втора лига – първа.

Преди почивката Арда държеше повече топката, но не успя да вкара гол. Кърджалийци в момента са на лагер в Боровец и работят предимно за сила.

След 50-ата минута над източната част на София заваля много силен дъжд и това още повече затрудни действията и на двата отбора.

И все пак отборът на Александър Тунчев резултата в 52-ата минута след грешка в центъра на терена, при която Абубакар Тунгара се възползва и отбеляза.

Въпреки това дубълът на ЦСКА 1948 стоя по-добре на терена през втората част. Добрата игра на Армейците даде резултат в самия край на двубоя.

Една минута преди края на мача Енрике се спусна по лявото крило, навлезе в наказателното поле и даде головия пас към Преслав Антонов, който съумя да вкара топката във вратата с едно докосване.