Славия победи Монтана в дебюта на Хосе Мария Бакеро, начело на "белите"

славия победи монтана дебюта хосе мария бакеро начело белите
Снимка: startphoto.bg
20:09, 28.06.2023
Чете се за: 01:32 мин.

Тимът на Славия спечели с 3:1 срещу втородивизионния Монтана в първата си приятелска среща по време на лагера в Банско. Двубоят беше дебют за новия треньор на "белите" Хосе Мария Бакеро.

Опитният Галин Иванов откри резултата в полза на столичани след близо четвърт час игра, но Петър Атанасов изравни 11 минути преди края на редовното време.

Влезлият след почивката Емил Стоев от дузпа в 82-ата минута отново даде аванс за Славия, а младият Роберто Райчев оформи крайното 3:1 секунди преди края на мача.

В тази среща неофициален дебют за "белите" направиха новите попълнения Емил Мартинов, Денислав Александров, Виктор Генев, Йон Бакеро и Георги Търтов. В игра за отбора от София бяха и каращите пробен период Сириру Кейта и Кристиян Христов.

Следващият двубой на Славия по време на лятната подготовка е на 1 юли в Банско със Септември София.

България преговаря за въвеждане на еврото като паралелна валута
Две българки ще се борят за бронзови медали на европейското първенство по борба за девойки до 20 години