Уулвърхемптън победи Тотнъм с два гола в добавеното време

"Шпорите" регистрираха втора поредна загуба.

уулвърхемптън победи тотнъм два гола добавеното време
Снимка: БГНЕС АРХИВ
17:01, 11.11.2023

Уулвърхемптън вкара два гола в добавеното време и надви Тотнъм с 2:1 като домакин в мач от 12-ия кръг на английското първенство по футбол, с което непобедените до преди шест дни "шпори" регистрираха втора поредна загуба.

Така Тотнъм остава втори в класирането с точка зад Манчестър Сити и с по две пред Ливърпул и Арсенал.

Тотнъм поведе още в третата минута на мача чрез Бренан Джонсън, но "вълците" направиха пълен обрат след края на редовното време. В първата добавена минута Пабло Сарабия отбеляза феноменален гол за 1:1, а шест по-късно испанецът намери Марио Лемина пред вратата и той оформи крайния резултат.

Уулвърхемптън се изкачи на 12-о място в класирането на Висшата лига при равенство в точките с десетия Челси.

Трима души загинаха, а двама са ранени при тежка катастрофа на пътя Ловеч – Плевен